top of page
WhatsApp Image 2024-03-30 at 5.06.54 PM.jpeg

GÜLŞAH YILDIZ KİMDİR...
Gülşah YILDIZ  13.01.1987 tarihinde Niğdede dünyaya gelmiştir. Aslen memleketi Konyadır. Üniversite Eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden 2014 yılında mezun olarak başarıyla tamamlamıştır.  2015 yılında kızı Livayı dünyaya getirdi.10 yıl Eğitimcilik yaptı.Eğitimci olarak çalıştığı dönemlerde Bodrum bölgesinde temizlik işleri organizasyonu yaparak ev hanımı kadınlara istihdam sağlamaya çalıştı. Temizlik sektöründe tüm tecrübe ve birikimler sağlayarak Eğitimcilik görevinden istifa etti. Bodrum Ev Temizlik Firmasını kurdu.Bodrum Ev Temizlik Firması ile edindiği bilgi ve tecrübeleriyle Antalya Ev Temizlik Platformunu kurdu.Antalya ve Tüm Türkiye genelinde temizlik sektöründe marka haline gelmek vizyon ve misyonumuzdur.

 


Profosyonel İş ortaklarımız ve Firma işbirliklerimizle İnşaatın başlangıcından sonuna kadar her alanında hizmette bizler de varız.İnşaat sektöründe veya birebir müşterilerimizin istekleri doğrultusunda İnşaatta kaba,ince işcilik olarak A'dan Z'ye Alçı, Boya, Seramik, Mermer, Söve, Alçıpan, Stropiyer tümünü Bodrum, Antalya ve Türkiye geleni çalışarak tecrübeli ekibimiz sayesinde yapmaktayız. Firmamız her geçen gün daha da büyümeyi hedeflemekte, daha da çok kadın ve erkeğe istihdam sağlamaya çalışmaktadır.
Birçok Firma bizleri tercih etti. Hangi firmalarla Çalıştığımızı Referanslarımız bölümünden görebilirsiniz.

GÜLŞAH LOGO copy.png

Hızlı, dürüst ve etkin çalışan Bodrum Temizlik, birçok kişinin tanıyıp saygı duyduğu bir Temizlik Şirketi olmayı başardı. Ekibimiz, müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayan beceri ve tecrübesiyle her işin üstesinden geliyor. Tek isteğimiz müşterilerimizin yapılan işten memnun kalması. Bu nedenle her projenin başından sonuna kadar iletişim kanallarını açık tutmayı ihmal etmiyoruz.

bottom of page