top of page

Bodrum Ev Temizliği olarak vermiş olduğumuz servisimiz; Ev cam temizliği, Mağaza cam temizliği, Ofis cam temizliği, Cafe cam temizliği gibi yerlerde cam temizliği esnasında camların çerçeveleri ile birlikte içli dışlı silinmesini kapsamaktadır.

Fiyatlarımız oldukça ekonomiktir  ve hizmetimiz son derece profesyoneldir. Sizin memnuniyetiniz bizim için kazançtan daha önemlidir. Böylelikle mutlu ve büyük bir aile olmayı hedefliyoruz.

Profesyonelce yapılan temizliklerde uzun zaman boyunca camlarınız kirlenmeye karşı daha dayanıklı bir hale gelecektir.  Hizmet kalitemiz, ekonomik fiyatlarımız ve sağladığımız müşteri memnuniyeti ve olumlu dönüşleri göz önünde bulundurduğumuzda kendimizi ilk sıralarda görüyoruz.

Cam Temizleme Servisi hizmetimiz esnasında kullandığımız malzemelerimiz ve ürünlerimiz TSE standartlarına %100 uygundur ve böylece camlarınızı çizilmez veya zarar görmez  ve en önemlisi bu kaliteli ürünlerimiz ile profesyonel cam temizliği gerçekleştirecek ve camlarınızın daha uzun süre temiz kalmasını sağlayacağız.

Her türlü cam temizliği tarafımızdan titizlikle yapılmakta ve yüksek müşteri memnuniyeti ve olumlu geri dönüşler sağlanmaktadır

bottom of page