top of page
+ 90 543 488 01 89 bodrum ev temizliği

Teknelerin yüzeylerinde oluşan kirlenmeler suyla temastan dolayı çok farklı şekillerde olabilmektedir. Firmamız öncelik olarak bu kirlerin temizlenmesini sağlarken teknenin dış yüzey özelliklerine dikkat eder. Teknenin dış yüzeyi hangi maddeden oluşuyorsa bu maddeye göre kaliteli temizlik ürünleri kullanır. Bu sayede teknenizin dış yüzeyinin çizilme, zarar görme olasılığı ortadan kalkar.

Suyla temas nedeniyle küf ve yosun lekelenmeleri teknelerde çok sık yaşanan bir sorundur. Öncelikli olarak bu sorunların tespiti sağlanarak tekne temizliği yapılması gerekmektedir. Sadece bu leke ve kirleri ortadan kaldırmakla yetinmeyen firmamız tekrar meydana gelebilecek problemleri engelleyecek biçimde temizlik işlemini yapmaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerine geçici çözümler yerine uzun ömürlü çözümler sunmuş oluruz. Bu şekilde yapılmayan temizlik işlemleri sonucu küf ve yosun lekeleri sürekli çoğalacak ve tekne yüzeyine dağılacaktır. Arındırma işleminin en doğru şekilde yapılması bu açıdan çok önemlidir.

Tekne içinde temizlik aşamasında da genel alanlar dâhil makine alanına kadar her noktanın temizliği hassasiyetle yapılmaktadır. Genel alanların temizliği sağlığımız için ne kadar önemliyse, motor alanlarındaki temizlikler de güvenliğimiz açısından o kadar önemlidir. Bu bilinçle hareket eden firmamız gerekli tüm donanımları ile tekne temizliği işlemlerinizi kaliteli hizmetiyle sağlamış olur. Ayrıca varsa döşeme ve ahşap parçaların hepsi yapısına uygun ürün ve araçlarla temizlenir. Vakumlu cihazlar, buharlı makineler ve özel parlatıcı ürünler ile göz kamaştıran sonuçlar kaçınılmazdır.

Tekne Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Düzenli aralıklar ile yaptırmanız gereken tekne temizliği işlemlerinizde güvenli ve kaliteli hizmetimizle her daim yanınızdayız. Sürekli kirlenmeye müsait olan tekneler için düzenli bakım ve temizlik önemli bir konudur. Sahip olduğunuz teknenizi çizmeden, yüzeyine zarar vermeden, en uygun malzemelerle temizler varsa çizik onarımlarını yaparız. Makine alanı için bilgi sahibi olan profesyonel çalışma arkadaşları ile çalışırız. Bilgi sahibi olmadan bu işlemler yapılırsa tekneye ve motor alanına zarar gelmesi kaçınılmazdır. Hiçbir müşterimiz bu mağduriyeti yaşasın istemeyiz. Cam yüzeylerinizde de cama uygun malzemeler kullanır ve tüm bölümleri başarılı olarak temizleriz.
Tekne temizliği işlerinizi uzman ellere emanet ediniz. Teknenize, isteğinize ve işe özel olarak ne gerekiyorsa son yeniliklerle bunları uygulayalım. Güvenli ve garantili hizmetin en doğru adresi olarak yanınızda olalım. Sadece bize ulaşarak tüm bu avantajlardan faydalanın. Gözünüz gibi baktığınız teknenize en az sizin kadar hassasiyet gösterilmesinin keyfini yaşayın.

bottom of page